مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

شرایط اقلیمی شهر اصفهان

شرایط اقلیمی شهر اصفهان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد شرایط اقلیمی شهر اصفهان و در 75 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اصفهان به لحاظ واقع ‏شدن در مركز جغرافیائى ایران و با داشتن آب و هوایی معتدل و خاكى حاصلخیز و آب ‏كافى زاینده ‏رود از دیرباز به‏ عنوان مكانى براى سكونت، مورد توجه بوده است.احتمالاً از عصر ساسانیان كه سپاهیان (اسپهان) در دشت حاصلخیز اطراف شهر گرد آمد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

گیلان

 گیلان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد گیلان و در 40 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان گیلان یکی از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت شهر رشت، و با مساحت ۱۴۷۱۱ کیلومتر مربع می‌باشد. این استان در ۳۶ درجه و ۳۴ دقیقه تا ۳۸ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۵۰ درجه و ۳۴ دقیقه طول شرقی از نصف النهار قرار گرفته‌است.
درازای آن از شمال با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

استان کردستان

استان کردستان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان کردستان و در 13 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان کردستان یکی از استان‌های کردنشین در غرب ایران است. این استان از سمت غرب به منطقه خودمختار کردستان کشور عراق، از سمت شرق به استان همدان، از سمت شمال به استان آذربایجان غربی و از سمت جنوب به استان کرمانشاه محدود شده‌است. ساکنان استان کردستان به زبان‌ کردی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,300 تومان

استان اردبیل

استان اردبیل این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان اردبیل و در 52 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان اردبیل یکی از استان‌های ایران است که در شمال غربی این کشور واقع شده است. مساحت این استان ۱۷۹۵۳ کیلومتر مربع (حدودا ۱٫۰۹ درصد از مساحت کل کشور) [۱] و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال ۱۳۷۵ برابر یک میلیون و ۱۸۳ هزار نفر [۲] می‌باشد. مرکز این استان شهر اردبیل ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

تنظیم شرایط محیطی بر اساس اقلیم شهر قم

تنظیم شرایط محیطی بر اساس اقلیم شهر قم این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تنظیم شرایط محیطی بر اساس اقلیم شهر قم و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌‌باشد. کوچک‌ترین استان ایران است.
موقعیت جغرافیایی
شهري است در حاشيه كوير، كه در فاصله 140 كيلومتري جنوب شهر تهران در عرض جغرافیایی ۳4 درجه و طول جغرافیایی 50 درجه. مساحت شهر قم حدودا 11 ...

توضیحات بیشتر - دانلود 900 تومان

آذربایجان غربی

آذربایجان غربی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آذربایجان غربی و در 21 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان آذربايجان غربي با احتساب درياچة اروميه حدود 43660 كيلومتر مربع مساحت دارد . اين استان كه در شمال غرب ايران است، 65/2 درصد از مساحت كل كشور را تشكيل مي‌دهد و بين 35 درجه و 58 دقيقه تا 39 درجه و 46 دقيقه عرض شمالي ( از خط استوا) و 44 درجه و 3 دقيقه تا 4 ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

روند توسعه ی شهر سقز از سال 1325 تا 1383

روند توسعه ی شهر سقز از سال 1325 تا 1383 این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد روند توسعه ی شهر سقز از سال 1325 تا 1383 و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
رشد ناموزون و گسترش فزاینده ی شهرها از جمله مسائل و مشکلات شهرهای امروزی است که به پدیده ی حومه نشینی منجر شده است.
رشد سریع جمعیت شهری ناشی از مهاجرت روستائیان به شهر،توسعه ی بی رویه و اضافه شدن مناطق و محلات جدید به محدوده ی شهره ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

بررسی میکروکلیماتولوژی سبزوار

بررسی میکروکلیماتولوژی سبزوار این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بررسی میکروکلیماتولوژی سبزوار و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
معرفی منطقه مورد مطالعه :
منطقه مورد مطالعه شهرستان سبزوار با جمعیت 246433 نفر و مساحت 19000 کلیومتر مربع در نماحیه غربی استان خراسان رضوی در مدار های جغرافیایی 57 درجه و 40 دقیقه و 36 درجه و 13 دقیقه عرض جغرافیایی و در ارتفاع 1/977 متری از س ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

جاذبه های طبیعی و فرهنگی آذربایجان غربی و شرقی

جاذبه های طبیعی و فرهنگی آذربایجان غربی و شرقی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد جاذبه های طبیعی و فرهنگی آذربایجان غربی و شرقی و در 53 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان آذربایجان غربی یکی از استانهای ایران است ، که در شمال غربی این کشور قرار دارد و مرکز آن شهر ارومیه است. در کنارهٔ غربی این استان،دریاچه ارومیه قرار دارد.
استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران قرار دارد و از شمال به جم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان

سلطان محمد خوارزمشاه

سلطان محمد خوارزمشاه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سلطان محمد خوارزمشاه و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
نوشتکین نیای بزرگ خوارزمشاهیان، غلامی بود از اهالی غرجستان که توسط سپهسالار کل سپاه خراسان در زمان سامانیان خریداری شد. این غلام در دوران فرمانروایی سلجوقیان به سبب استعداد سرشار و کفایتی که از خود نشان داد به زودی مدارج ترقی را طی کرد و به مقامات عالی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

اقیانوس آرام

اقیانوس آرام این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اقیانوس آرام و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اقیانوس آرام بزرگ‌ترین پهنه آبی جهان است. گستره این پهنه ۱۶۵٬۷۲۱٬۰۰۰ کیلومتر مربع است. به این اقیانوس پاسیفیک و کبیر نیز در زبان پارسی گفته‌اند. این ابردریا از شرق به قاره آمریکا، از جنوب به قطب جنوب، از شمال به دریای برینگ و از غرب به آسیا و اقیانوسیه کشیده می ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

استان کردستان

استان کردستان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان کردستان و در 26 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان کردستان یکی از استان‌های کردنشین در غرب ایران است. این استان از سمت غرب به منطقه خودمختار کردستان کشور عراق، از سمت شرق به استان همدان، از سمت شمال به استان آذربایجان غربی و از سمت جنوب به استان کرمانشاه محدود شده‌است. ساکنان استان کردستان به زبان‌ کردی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

استان مازندران

استان مازندران این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان مازندران و در 17صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :

استان مازندران با ۲۴۰۹۱ کیلو متر مربع مساحت و ۲۶۰۲۰۰۸ نفر جمعیت از استان‌های سرسبز شمال فلات ایران است و در کرانه دریای مازندران قرار دارد. این استان در غرب استان گرگان و مشرق استان گیلان می‌باشد و از جنوب با استان‌های سمنان، تهران، قزوین هم مرز است. دریای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

استان بوشهر

استان بوشهر این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان بوشهر و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
جمعیّت
جمعيّت و پراكندي آن: استان بوشهر براساس سر شماری سال ۱۳۸۵ بالغ بر ۸۸۶٫۲۶۷ نفر جمعیت دارد که ازاين مقدار، ۶۵٫۲ درصد در نقاط شهری و بقیه در نقاط روستايی سكونت داشته وكمتراز يكم درصد آنان غير ساكن هستند.
آمار جمعیّتی بعد از این قسمت همه از سرشماری ۱۳۷۵ گرف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان
تعداد صفحه(1):