مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

ضوابط و روشهاي مديريت اجرايي پسماندهاي پزشکي و پسماندهاي وابسته

ضوابط و روشهاي مديريت اجرايي پسماندهاي پزشکي و پسماندهاي وابسته این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ضوابط و روشهاي مديريت اجرايي پسماندهاي پزشکي و پسماندهاي وابسته و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکي -سازمان حفاظت محيط زيست
كميسيون امور زيربنايي، صنعت و محيط زيست در جلسه مورخ 19/12/1386، بنا به پيشنهاد شماره 39169-1 مورخ 1/7/1386 سازمان حفاظت محيط ‌زيست و به استناد ماده 1 ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

مینیسک (غضروف نیمه هلالی مفصل زانو)

مینیسک (غضروف نیمه هلالی مفصل زانو) این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مینیسک (غضروف نیمه هلالی مفصل زانو) و در 17صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
در این حالت زانو متورم شده و شدیدا درد می کند . بنابراین مینیسک داخلی پاره یا جابجا شده است . مینیسک را می توان جا انداخت ، اما غالبا باید آن را برداشت . عمل جراحی مینیسک به پنج هفته استراحت نیاز دارد . آسیب دیدگی های دیگری نیز برای فوتب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

ويروس ايدز چيست؟

ويروس ايدز چيست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ويروس ايدز چيست؟ و در 8 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
ويروس ايدز همان ويروس نقص ايمني اكتسابي انسان است كه بيماري ايدز را به وجود ميآورد. ويروس ايدز عضو گروهي از ويروسها به نام رترويروسها است كه سلولهاي انسان را آلوده ميكند و انرژي و مواد غذايي اين سلولها را صرف رشد و توليدمثل خود ميكند.
بيماري ايدز چيست؟
...

توضیحات بیشتر - دانلود 800 تومان

ناشنوايي‌ و اختلال‌ در شنوايي‌

ناشنوايي‌ و اختلال‌ در شنوايي‌ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ناشنوايي‌ و اختلال‌ در شنوايي‌ و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
ناشنوايي‌ و اختلال‌ در شنوايي‌ عبارت‌ است‌ از كاهش‌ توانايي‌ يا ناتواني‌ كامل‌ در شنيدن‌. ناشنوايي‌ مي‌تواند به‌ علت‌ مشكل‌ در استخوان‌هاي‌ كوچك‌ موجود در گوش‌ مياني‌ كه‌ صدا را انتقال‌ مي‌دهند يا مشكل‌ در شاخه‌هاي‌ عصب‌ هشتم‌ مغزي‌ كه‌ صدا ر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

بیماری های آدرنال وپانکراس

بیماری های آدرنال وپانکراس این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بیماری های آدرنال وپانکراس و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سندرم کوشینگ : ایتولوژی سندرم کوشینگ بر اثرتولید بالای کورتیزول (و سایر هورمون های استروییدی) توسط کورتکس آدرنال ایجاد می شود علت عمده آن هیپرپلازی دوطرفه آدرنال ثانویه به ترشح بالای هورمون آدرنوکوتیکوتروپین (ACTH) از هیپوفیز (بیماری کوشینگ) ی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

بیماری ام اس

بیماری ام اس این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بیماری ام اس و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
ام اس (Multiple Sclerosis) به معنای تصلب مضاعف بافت ها، بیماری شایع جوامع صنعتی است که تحقیقات در مورد آن بسیار دشوار است. زیرا مناطقی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری قرار می گیرند شامل مغز و نخاع هستند که در حال حاضر دسترسی کامل به آنها برای محققین چندان امکان پ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 800 تومان

بيماري‌ آلزايمر

بيماري‌ آلزايمر این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بيماري‌ آلزايمر و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بيماري‌ آلزايمر عبارت‌ است‌ از يك‌ بيماري‌ مغزي‌ كه‌ مشخصه‌ آن‌ رو به‌ زوال‌ گذاشتن‌ تدريجي‌ توانايي‌هاي‌ ذهني‌ است‌. نوع‌ سريعاً پيش‌رونده‌ آن‌ در سنين‌ 45-36 سالگي‌ بروز پيدا مي‌كند. نوع‌ تدريجاً پيش‌رونده‌ آن‌ كه‌ در آن‌ علايم‌ به‌ كندي‌ حدوداً در سنين‌ 7 ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

افزایش قدرت و توانایی مغز

افزایش قدرت و توانایی مغز این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد افزایش قدرت و توانایی مغزو در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
با رعایت موارد ساده ای کارایی مغز خود را بالاببرید
تحقیقاتی که بر روی درجه IQ افراد مشغول به کار انجام شده، نشان میدهند که میزان این درجه، بنا به شرایط موجود در طول روز کم و زیاد میشود. اگر میخواهید در بالاترین درجه هوش و حواس جمعی خود کار کنید به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک

اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سیستم عصبی اتونوم یا خودمختار از نظر آناتومیکی و عملکردی به دو بخش سمپاتیک و پاراسمپاتیک قابل تقسیم میباشد که فعالیت آنها اغلب مخالف هم است. تارهای عصبی که از مغز و از پایینترین بخش نخاع منشعب میشوند، اعصاب پاراسمپاتیک را تشکیل میدهند و تارهایی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

آب مرواريد چيست؟

آب مرواريد چيست؟ این مطلب از مطالب آزاد در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آب مرواريد چيست؟ و در 5 صفحه می باشد در زیر قسمتی تز متن آورده شده است :
آب مرواريد عبارت است از كدر شدن عدسي چشم كه بصورت طبيعي شفاف است. مانند پنجره اي كه بخار آب آنرا تار كرده باشد، آب مرواريد نيز باعث تاري ديد ميشود. عقايد غلطي درباره آب مرواريد وجود دارد، اما بايد گفت كه آب مرواريد:
• پرده اي بروي چشم نيست
• بر اثر استفاده بيش ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان
تعداد صفحه(1):