مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

نقش فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی

نقش فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی و در 22 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
با گرسنگي قوت پرهيز نماند اخلاص عنان ازكف تقوي بستاند
اگر زنان شكم آدمي نباشد سير حديث وموعظه در وي نميكندتاثير
با گرسنگي قوت پرهيز نماند اخلاص عنان ازكف تقوي بستاند
اگر زنان شكم آدمي نباشد سير حدي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,200 تومان

افراط و تفریط در مسائل زنان و حجاب

افراط و تفریط در مسائل زنان و حجاب این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد افراط و تفریط در مسائل زنان و حجاب و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
در موضوع زنان ما در حوزه جهاني با يك افراط و تفريط مبنايي و موضوعي و در حوزه داخلي و با يك افراط و تفريط روشي و موضعي مواجهيم.
افراط و تفريط در جامعه جهاني از نگاه به انسان و جهاني كه در آن مي‌زييَد به دست مي‌آيد. اين افراط و تفر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

اتحاد ملی انسجام اسلامی

اتحاد ملی انسجام اسلامی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اتحاد ملی انسجام اسلامی و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
انسان ها به اقتضای زندگی اجتماعی همواره در پی اتحاد و همبستگی با هم نوعان خود بوده اند که این اتحاد و همبستگی و پیوند خود بر دو نوع قابل تقسیم و دسته بندی می باشد .
نوع اول : اتحاد و پیوندی تصنعی و غیر واقعی است. به این صورت که دولت ها و حکومت ها و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

آثار اصلاح الگوی مصرف در پیشرفت و توسعه کشور

آثار اصلاح الگوی مصرف در پیشرفت و توسعه کشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آثار اصلاح الگوی مصرف در پیشرفت و توسعه کشور و در 22 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
توسعه‌يافتگي و شاخص‌هاي توسعه انساني، اقتصادي و اجتماعي يکي از مناسب‌ترين و فراگيرترين ملاک‌هاي ارزيابي کارايي و تعادل ساختاري در جوامع است. به عبارتي ديگر اختلاف بين کشورهاي پيشرفته و درحال توسعه از طريق شاخص‌هاي مهم اقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,200 تومان

پایبندی به آداب اجتماعی و بی مبالاتی در آداب معاشرت

پایبندی به آداب اجتماعی و بی مبالاتی در آداب معاشرت این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد پایبندی به آداب اجتماعی و بی مبالاتی در آداب معاشرت و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اشاره:
میان اخلاق و آداب تفاوت¬ هایی وجود دارد. اخلاق، عبارت است از ویژگی ¬ها وخصائص پایداری که روح انسان در اثر تکرار و مداومت بر اعمال خاصی به آن ها متصف می¬ شود ولی آداب مربوط به جنبه¬ های ظاهری رفتارهاست. آداب نیز به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

افزایش بیکاری چه رابطه ای با بزهکاری دارد؟

افزایش بیکاری چه رابطه ای با بزهکاری دارد؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد افزایش بیکاری چه رابطه ای با بزهکاری دارد؟ و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بی‌کار در اقتصاد به فردی گفته می‌شود که در سن کار(۱۵ تا ۶۵ سال)و جویای کار باشد اما شغل یا منبع درآمدی پیدا نکند.کودکان و افراد مسن از آن جهت که قادر به انجام کار نیستند؛ جزو جمعیت فعال به حساب نمی‌آیند.زنان خانه‌دار و دانشجویان ن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

مقایسه دو سبک رهبری خدمتگزار و تحول گرا دو محیط، دو سبک رهبری

مقایسه دو سبک رهبری خدمتگزار و تحول گرا دو محیط، دو سبک رهبری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مقایسه دو سبک رهبری خدمتگزار و تحول گرا دو محیط، دو سبک رهبری و در 59 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اهمیت موضوع رهبری در سازمانها، باعث شد که اندیشمندان و محققان مدیریت در پی کشف ویژگی ها و خصوصیات رهبران موفق در سازمانها بر آیند و همواره در تلاش باشند تا مشخصات رهبر موفق را در سازمان ذکر کنند .
این مقاله به بررسی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن

رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن و در 18 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سهم کشورهای در حال توسعه از مجموع رشد جهانی ، رقمی قابل ملاحظه را تشکیل می دهد . در حال حاضر نیمی از رشد جمعیت جهان مربوط به فقط ۶ کشور هند ، چین ، پاکستان ، نیجریه ، بنگلادش و اندونزی است . بر اساس آخرین آمارهای موجود ۹/۴ میلیارد نفر ( ۳/۸۰ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

نقش معلم در حفظ و بالابردن بهداشت روانی دانش آموزان

نقش معلم در حفظ و بالابردن بهداشت روانی دانش آموزان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش معلم در حفظ و بالابردن بهداشت روانی دانش آموزان و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
امروزه بيشتر روان‌شناسان تربيتي معتقدند كاركنان مدرسه در سلامت روان دانش‌آموزان داراي نقش‌هاي حرفه‌اي هستند. مسووليت اولياي مدرسه فقط در پرورش نيروي عقلي و آشنا كردن دانش‌آموزان به مسائل اجتماعي و اخلاقي خلاصه نمي‌شود. مد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

تاثیر فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی و راهکارهای آن

تاثیر فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی و راهکارهای آن این مطلب از مطالب آزاد در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تاثیر فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی و راهکارهای آن و در 33 صفحه تنظیم شده است و در زیر خلاصه ای از مطلب آورده شده است :
فقر و انحرافات اجتماعي از جمله پديده‌هايي هستند كه به نظر بسياري از صاحب نظران با هم مرتبط مي‌باشند. تحقيقات و پژوهش‌ها در عين حال كه مؤيد وجود رابطة مستقيم بين فقر و انحرافات نيست، اما وجود همبستگي ميان آن دو را تأي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
تعداد صفحه(1):