مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور و در 15صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
همواره در ميان اقتصاددانان اين بحث مطرح بوده است كه رشد اقتصادي، تقاضا را ‏براي توسعه نهاد‌هاي مالي ايجاد مي‌كند، ؛ اما بر اساس يك ديدگاه جديد، امروزه معتقدندكه توسعه مالی یکي از کلیدهای دستیابی به رشد بلندمدت اقتصادي است و ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

بانکداری اسلامی چیست؟

بانکداری اسلامی چیست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بانکداری اسلامی چیست؟ و در 42 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
آغاز بانکداری اسلامی به دغدغه یکی از کشورهای غرب در مورد رواج گسترده بانکداری ربوی بر می گردد که در نتیجه آن شهید محمدباقر صدر در این باره تحقیقات جامعی بعمل آورد. علت طرح موضوع هم این بود که مسلمانان استقبال چندانی از تودیع پول در بانکداری ربوی نداش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
همواره در ميان اقتصاددانان اين بحث مطرح بوده است كه رشد اقتصادي، تقاضا را ‏براي توسعه نهاد‌هاي مالي ايجاد مي‌كند، ؛ اما بر اساس يك ديدگاه جديد، امروزه معتقدندكه توسعه مالی یکي از کلیدهای دستیابی به رشد بلندمدت اقتصادي است و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

منظور از حسابداري صنعتي (بهاي تمام شده)چيست؟

منظور از حسابداري صنعتي (بهاي تمام شده)چيست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد منظور از حسابداري صنعتي (بهاي تمام شده)چيست؟ و در 10 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
حسابداري صنعتي شاخه اي از علم و فن حسابداري است
حسابداري صنعتي شاخه اي از علم و فن حسابداري است كه وظيفه جمع آوري اطلاعات مربوط به عوامل هزينه و محاسبه بهاي تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و باتجزيهو تحليل گزارشهاو ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

نقش مالیات ها در توزیع درآمد

نقش مالیات ها در توزیع درآمد این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش مالیات ها در توزیع درآمد و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
برای بسیاری ازکشورهای در حال توسعه، فقر گسترده و پایین بودن سهم درآمد فقرا مورد توجه خاصی قرار گرفته است. با افزایش بین المللی مناسبات اقتصادی، نا اطمینانی‌های ناشی از این مناسبات نیز افزایش یافته است و برخی شواهد نشان دهندة اختلافات درآمدی در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

در آمد سرانه ایران و کشورهای مختلف

در آمد سرانه ایران و کشورهای مختلف این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد در آمد سرانه ایران و کشورهای مختلف و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
براي محاسبه درآمد سرانه تولید ناخالص داخلی کشور را بر جمعيت تقسيم کرده عدد به دست آمده درآمد سرانه کشور است.
براي محاسبه درآمد سرانه دو فرمول وجود دارد. روش دوم که سازمان هاي بين المللي آمار خود را براساس آن محاسبه مي کنند روش برابری قدرت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 900 تومان

چگونه طرح تجاری بنویسیم؟

چگونه طرح تجاری بنویسیم؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد چگونه طرح تجاری بنویسیم؟ و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
● بیایید صادق باشیم:
نوشتن طرح تجاری اصلاً خوشایند نیست. ذهنیت بسیاری از کارآفرینان از نوشتن طرح تجاری مشابه ذهنیت آنها از جراحی روت کانال است. این چیزی نیست که شما مشتاق آن باشید. کاری است طولانی همراه با بخش های مکررکه شدیداً جسم و روان را آزار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

انواع ‌سيستم های ارزيابي موجوديها

انواع ‌سيستم های ارزيابي موجوديها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد انواع ‌سيستم های ارزيابي موجوديها و در 53 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
در واحدهاي تجاري توليدي، ‌سيستم ارزيابي موجوديها برای تعیین بهاي تمام شده كالاي خروجی و هم ارزش موجوديهاي پايان دوره، برای تهيه صورتهاي مالي محاسبه مي شود.
1- سيستم ارزیابی ادواري موجودي (Periodic Inventory Systen)
همان طوري كه از نام سي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

هزینه یابی بر مبنای هدف،فعالیت،مرحله ای،سفارش کار

هزینه یابی بر مبنای هدف،فعالیت،مرحله ای،سفارش کار این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد هزینه یابی بر مبنای هدف،فعالیت،مرحله ای،سفارش کار و در 37 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
در شرایط رقابتی حاکم بر بازار، بنگاه‌های اقتصادی ملزم به مدیریت اجزای محصول (قیمت، کیفیت و کارکرد) هستند، زیرا در اقتصاد امروز، حفظ یک مزیت رقابتی به مدت طولانی غیرممکن است. این محیط تجاری رقابتی، مؤسسات را ملزم کرده ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,700 تومان

معاملات تجارتی ذاتی

معاملات تجارتی ذاتی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد معاملات تجارتی ذاتی و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
قانون تجارت در ماده دوم به تبعیت از قانون تجارت فرانسه معاملات تجارتی را به 10 قسمت تقسیم نموده ، به شرح زیر:
1. معامله تجاری نوع اول: خرید هر نوع مال منقول به قصد فروش یا اجاره اعم از این که تصرفاتی در آن شده یا نشده باشد.
2. معامله تجاری نوع دوم: ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

معاملات تجاری ذاتی و تبعی

معاملات تجاری ذاتی و تبعی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد معاملات تجاری ذاتی و تبعی و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
قانون تجارت در ماده دوم به تبعیت از قانون تجارت فرانسه معاملات تجارتی را به 10 قسمت تقسیم نموده ، به شرح زیر:
1. معامله تجاری نوع اول: خرید هر نوع مال منقول به قصد فروش یا اجاره اعم از این که تصرفاتی در آن شده یا نشده باشد.
2. معامله تجاری نوع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

تعاريف استهلاک در حسابداری

تعاريف استهلاک  در حسابداری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تعاريف استهلاک در حسابداری و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
1. در سيستم حسابداري سنتي ، مفهوم استهلاک به فرآيند تسهيم و تخصيص بهاي اوليه دارايي ثابت از طريق روش منظم و سيستماتيک و منطقي به دوره هاي مالي که انتظار کسب سود و فايده از تحصيل آنها مي رود ، اطلاق مي گردد .
2. طبق استانداردهاي بين الملل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

تشريح مراحل اصولي طراحي کارخانه و ارزيابي مالي پروژه

تشريح مراحل اصولي طراحي کارخانه و ارزيابي مالي پروژه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تشريح مراحل اصولي طراحي کارخانه و ارزيابي مالي پروژه و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مطالعه بازار و پيش بيني فروش :
اصولأ قبل از انجام هر گونه فعاليتي در رابطه با طرح ريزي يک واحد صنعتي ؛ بايستي محصول يا محصولات مشخصي را جهت توليد در آينده انتخاب نمود . در اين مرحله ابتدا براي انتخاب محصول بهينه لازم اس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

تعاريف استهلاک در حسابداری

تعاريف استهلاک  در حسابداری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تعاريف استهلاک در حسابداری و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
1. در سيستم حسابداري سنتي ، مفهوم استهلاک به فرآيند تسهيم و تخصيص بهاي اوليه دارايي ثابت از طريق روش منظم و سيستماتيک و منطقي به دوره هاي مالي که انتظار کسب سود و فايده از تحصيل آنها مي رود ، اطلاق مي گردد .
2. طبق استانداردهاي بين الملل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

حسابداری سود شرکت و سود حسابرسی شده شرکت ها

حسابداری سود شرکت و سود حسابرسی شده شرکت ها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد حسابداری سود شرکت و سود حسابرسی شده شرکت ها و در 10 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سال‌ها است كه در این مقطع از سال و فصل كاری بورس كه سهامداران مترصد دریافت بازده یكسال سرمایه‌گذاری در بازار و دریافت سود نقدی سهام خود هستند، كارشناسان توصیه‌ای را ارائه می‌كنند كه داوری و ارزیابی آن نیازمند رویكرد استدلالی است ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

نقش حسابداری دراقتصاد ایران

نقش حسابداری دراقتصاد ایران این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش نقش حسابداری دراقتصاد ایران و در 8 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
هدف کلی گزارشگری مالی، فراهم آوردن اطلاعاتی است که آثار مالی معامله ها، رویدادهای مالی موثر بر وضعیت مالی، نتایج عملیات و جریان های نقدی یک واحد اقتصادی را بیان کند و از این راه در قدم اولیه، مدیران، سرمایه گذاران، اعطا کنندگان، تسهیلات مالی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان
تعداد صفحه(1):