مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

خلاقيت و نوآوري: تعريف، مفاهيم و مديريت آن

خلاقيت و نوآوري: تعريف، مفاهيم و مديريت آن این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد خلاقيت و نوآوري: تعريف، مفاهيم و مديريت آن و در 19 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
اين مقاله به تشريح مفاهيم و مباني خلاقيت و نوآوري مي‌پردازد. تعاريف مختلفي از خلاقيت ارائه مي‌شوند و از ديدگاه روانشناسي و سازماني مورد بررسي قرار مي گيرند. سپس موضوع نوآوري و ارتباط آن با خلاقيت شرح داده مي‌شود. ارتباط خلا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,900 تومان

بررسی عوامل موثر بر توسعه پایدار روستایی با تاکید بر کشاورزی پایدار

بررسی عوامل موثر بر توسعه پایدار روستایی با تاکید بر کشاورزی پایدار این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بررسی عوامل موثر بر توسعه پایدار روستایی با تاکید بر کشاورزی پایدار و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چکیده
پدیده روستا را بدون در نظر گرفتن ساخت اجتماعی-اقتصادی کلی تری که روستا جزئی از آن است نمی توان بررسی کرد. برای دستیابی به توسعه پایدار روستایی و کشاورزی برنامه ریزی جامع،مستمر،هدفمند و متناسب ضروری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

٣٠ نکته کلیدی برای پیاده سازی موفق سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان(ERP)

٣٠ نکته کلیدی برای پیاده سازی موفق سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ٣٠ نکته کلیدی برای پیاده سازی موفق سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سیستم برنامه ریزی منابع سازمان یک اَب راه سیستم در سازمان ها به شمار می رود. پیاده سازی موفق چنین سیستم پیچیده ای مستلزم بهره گیری از دانش و تجربیات کافی و مناسب در این حوزه است.
بزرگترین شرکت تولید ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

مديريت اخلاق در سازمان

مديريت اخلاق در سازمان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مديريت اخلاق در سازمان و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مديريت اخلاق، شناسايي و اولويت بندي ارزشها براي هدايت رفتارها در سازمان است.
سازمانها با ايجاد يك برنامه مديريت اخلاق مي توانند اخلاقيات را در محيط كار مديريت كنند.
برنامه هاي اخلاق به سازمــانهــا ياري مي رسانند تا در شرايط آشفته، عملكرد اخلاقي خو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

سيستم‌هاي اطلاعات مديريت MIS

سيستم‌هاي اطلاعات مديريت MIS این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سيستم‌هاي اطلاعات مديريت MIS و در 30 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
اين مقاله سيستم‌هاي اطلاعات مديريت MIS را پوشش مي دهد. از آنجا كه MIS تركيبي از سه پديده سيستم ، اطلاعات و مديريت مي‌باشد ابتدا اين موارد را بررسي ميكند. به علت تأثيرات قابل توجه سيستمهاي اطلاعاتي بر روي MIS مبحث ديگر مقاله، درباره آن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

مدیریت بر مبنای هدف

مدیریت بر مبنای هدف این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مدیریت بر مبنای هدف و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
از مشکلات امروزي نظام مديريتي کشور در بعد برنامه ريزي، مي توان عدم وجود ارتباط ارگانيک و هدفمند بين اهداف استراتژيک و اهداف عملياتي سازمانها را مطرح نمود. فقدان اين ارتباط سبب گرديده که ارتباطي بين اقداماتي که در سطوح پائين سازمان که در واقع نزديک به قا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن

رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سهم کشورهاي در حال توسعه از مجموع رشد جهاني ، رقمي قابل ملاحظه را تشکيل مي دهد . در حال حاضر نيمي از رشد جمعيت جهان مربوط به فقط ۶ کشور هند ، چين ، پاکستان ، نيجريه ، بنگلادش و اندونزي است . بر اساس آخرين آمارهاي موجود ۹/۴ ميليارد نفر ( ۳/۸۰ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

چالش های ایران از نظر پیشرفت و توسعه

چالش های ایران از نظر پیشرفت و توسعه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد چالش های ایران از نظر پیشرفت و توسعه و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
برای توسعه و رشد اقتصادی نسخه ایرانی و وطنی وجود ندارد. توسعه تعریف مشخص و جهانی دارد و عوامل آن نیز جهانی و با شاخص های اقتصادی و اجتماعی سنجیده می شود. مدرنیزم ایرانی، مانند دمکراسی ایرانی یا حقوق بشر اسلامی پدیده ساختگی و من درآوردی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

بررسي موانع و چالشهاي توسعه روستايي ايران

بررسي موانع و چالشهاي توسعه روستايي ايران این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بررسي موانع و چالشهاي توسعه روستايي ايران و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
روستا و روستا نشيني در ايران از جايگاه و اهميت بسيار برخوردار است عدم توجه به فضاهاي روستايي ، بي توجهي به توان و امكانات توليدي نواحي روستايي و نيروي انساني پرتوان روستا از مشكلات اساسي در دستيابي به توسعه روستايي است . شناخت و ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

شیوه سرپرستی و مدیریت مسابقات ورزشی

شیوه سرپرستی و مدیریت مسابقات ورزشی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد شیوه سرپرستی و مدیریت مسابقات ورزشی و در 4 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
ویژگیهای شخصیتی سرپرست:
انرژی : سرپرستان بخاطر اینکه از عهده وظایف و مسئولیتی که درقبال بازیکنان , کادر فنی و مسئولین دارند نیازمند انرژی و تلاش گسترده ای هستند . تا بتوانند از عهده ساعت ها کار و تلاش بر آیند .
ایمان به مقصود و جهت :
س ...

توضیحات بیشتر - دانلود 400 تومان

اصول مدیریت و کنترل پروژه ها

اصول مدیریت و کنترل پروژه ها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اصول مدیریت و کنترل پروژه ها و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
1 - تعريف پروژه
يک پروژه را مي­توان به صورت زير تعريف کرد:مجموعه­اي از فعاليتها که براي دستيابي به منظور يا هدفي خاص انجام مي­گيرند. پروژه­ها شامل فعاليتهايي هستند که بايد در تاريخهايي معين، با هزينه­هايي معين و کيفيتي تعيين شده، اجرا ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

مقدمه اي بر تفکر سيستمي

مقدمه اي بر تفکر سيستمي این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مقدمه اي بر تفکر سيستمي و در 10 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مشکلات جوامع انساني و سازمانها روز به روز پيچيده تر و حل آنها نيازمند تفکر بهتر است . موارد فراواني وجود دارد که تلاش مديران و مسئولان براي حل يک مشکل ، فقط باعث تسکين آن شده و پس از مدت کوتاهي ، وضعيت مانند قبل شده يا منجر به ايجاد مشکلاتي بزرگتر و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

برنامه ريزي منابع انساني با رويكردي استراتژيك

برنامه ريزي منابع انساني با رويكردي استراتژيك این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد برنامه ريزي منابع انساني با رويكردي استراتژيك و در 18 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
يكــــي از عناصر عمده در مديريت، برنامه ريزي است. برنامه ريزي شالوده عناصر مديريتي و فرايندي است كه سازمانها در قالب آن همه فعاليتها و كوششهاي خود را درمورد اهداف موردنظر، راه رسيدن به آن و چگونگي طي مسير را در يكديگر ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان

اصول و مبانی سرپرستی و مدیریت سازمانها و مراکز

اصول و مبانی سرپرستی و مدیریت سازمانها و مراکز این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اصول و مبانی سرپرستی و مدیریت سازمانها و مراکز و در 60 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تعريف سازمان:
گروهي متشکل از دو يا چند تن که در محيطي با ساختار منظم و از پيش تعيين شده براي نيل به ‌‍‎‏‍اهداف گروهي با يکديگر همکاري مي‌کنند.
انواع سازمان‎‎‎ها:
1. سازمان‎هاي انتفاعي و غير انتفاعي
2. سازمان‎‎هاي توليدي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

مدیریت فعال و پویا

مدیریت فعال و پویا این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مدیریت فعال و پویا و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مدیر فعال و پویا دنبال حاکمیت فرهنگی و شادابی و نشاط در محیط سازمانی و بین اعضای خود می باشد قطعا منظور از شادابی و نشاط یعنی امیدوار بودن به زندگی زندگی را خوب دیدن زندگی را شیرین دانستن زیبایی زندگی با هم را لمس کردن ادعیه ائمه معصومین (ع)
مبین این فره ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

سنجش رضایت مشتریان از کیفیت خدمات بانکی

سنجش رضایت مشتریان از کیفیت خدمات بانکی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سنجش رضایت مشتریان از کیفیت خدمات بانکی و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
همۀ سازمان ها به دنبال کیفیت هستند، علی الخصوص سازمان های خدماتی. این امر به ویژه در بخش بانکداری صادق است. با این حال بانک ها هیچ مقیاس استاندارد و مشخصی برای سنجش کیفیت خدمات دریافتی مشتریان خود ندارند. در این مقاله ضمن تشریح ابعا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

اصول مديريت كيفيت

اصول مديريت كيفيت این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اصول مديريت كيفيت و در7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اين سند هشت اصل مديريت كيفيت كه در استانداردهاي سيستم مديريت كيفيت بر مبناي سري ايزو 9000-2000 كاربرد دارد را معرفي مي‌نمايد. مديريت ارشد هر سازمان مي‌تواند از اين اصول بعنوان چارچوبي براي راهنمايي سازمان خويش به منظور بهبود عملكرد ها استفاده نمايد.
كليدوا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

استراتژيهاي توسعه روستايي ايران و ضرورت توسعه روستايي در کشور

استراتژيهاي توسعه روستايي ايران و ضرورت توسعه روستايي در کشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استراتژيهاي توسعه روستايي ايران و ضرورت توسعه روستايي در کشور و در 8صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
در ايران به عنوان يكي از مراكز اوليه و مهم تمدن بشري، برنامه ريزي و توسعه به مفهوم كلي و عمومي آن سابقه زيادي دارد. هدف هاي استراتژي توسعه روستايي، ايران متکي بر اصلهاي زير است:
1- کاهش شدت جريان مهاجرت روستاييان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

رفتار و روابط و وظایف متقابل انبار با سایر واحدها

رفتار و روابط و وظایف متقابل انبار با سایر واحدها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و رفتار و روابط و وظایف متقابل انبار با سایر واحدها و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
انبار بنا به نیاز همه واحدها، عموماً با کلیه واحدها و کارکنان آن مدام در تماس و ارتباط می‌باشد. این ارتباط و تماس چه در مورد تحویل گرفتن،‌ نگهداری و تحویل دادن مواد و کالا و چه در مورد مبادله اسناد و مدارک و حساب‌های آن می‌بایستی م ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

زنان در عرصه مدیریت

زنان در عرصه مدیریت این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد زنان در عرصه مدیریت و در 9صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
در اين مقاله به اشتغال زنان به عنوان مدير در كشور پرداخته شده است. برخي اطلاعات آماري در اين زمينه ارائه مي‌شود و دو پرسش در خصوص اشتغال زنان در عرصه مديريت مطرح مي‌گردد و براساسپژوهش‌هاي انجام شده به آنها پاسخ داده مي‌شود. در پايان تعدادي راهكار براي فرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان
تعداد صفحه(1):