مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

دموکراسى الکترونيکى و شهروندى جديد

دموکراسى الکترونيکى و شهروندى جديد این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد دموکراسى الکترونيکى و شهروندى جديد و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تکنولوژى جديد ، گوهر دموکراسى را تغيير مى دهد . با اين حال در مباحث دموکراسى الکترونيکى ، به ندرت اين دگرگونى به طور مشروح توضيح داده شده است .
اشاره :
گسترش ارتباطات تکنولوژيکى و پيدايش شبکه هاى گسترده ارتباطى در غرب ، مباحث تازه اى ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

کیفیت زندگی والزامات عصر دیجیتال در ایران

کیفیت زندگی والزامات عصر دیجیتال در ایران این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد کیفیت زندگی والزامات عصر دیجیتال در ایران و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
صلح و امنيت
دادگاه جنايي بين المللي كه در آوريل 2002 ششمين كشور آن را تصويب كرد، ساختاري است دائمي براي مبارزه با جرائم عليه بشريت.
دهه 1990 شاهد سقوط فاحش شمار مرگ و مير ناشي از درگيري هاي بين كشوري بود. و فقط 220 هزار نفر در اث ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

فناوری اطلاعات و نقش آن در اشتغال

فناوری اطلاعات و نقش آن در اشتغال این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد منظور از فناوری اطلاعات و نقش آن در اشتغالو در 18 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه :
اطّلاعات را به صورت‌های گوناگون تعریف کرده‌اند، و بسته به اینکه در چه زمینه‌ای قرار داریم سوال «اطلاعات چیست؟» جواب‌های متعدّدی را دریافت نموده‌است. از منظر فلسفه، اطّلاعات پدیده‌ایست چندشکلی (polymorphic) و مفهومی‌ست چندم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان

وضعيت آموزش علوم كامپيوتر در ايران

وضعيت آموزش علوم كامپيوتر در ايران این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد وضعيت آموزش علوم كامپيوتر در ايران و در 13 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
با روز آمد شدن و پيشرفت‌هاى قابل توجه در فناورى اطلاعات و دولت الكترونيك، آموزش IT بيشتر نمود مى‌يابد اما در اين راستا متولى واقعى آموزش كامپيوتر معلوم نيست كدام يك از سه سازمان آموزش فنى و حرفه‌اى كشور، شوراى عالى انفورماتيك كشور وزارت ف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,300 تومان

کپی‌رایت چیست؟

کپی‌رایت چیست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد کپی‌رایت چیست؟ و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
این بدان معنا است که هیچ فردی حق ندارد آن سی دی، فیلم یا کتاب را بدون مجوز ناشر یا پدیدآورنده آن، در جایی تکثیر کند. در صورت عدم رعایت حقوق مولف، فرد خاطی تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد و ممکن است مشکلات حقوقی بسیاری برای او ایجاد شود.
کپی غیر مجاز اصطلاحی ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

در آمد شغلی کامپیوتر

در آمد شغلی کامپیوتر این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد در آمد شغلی کامپیوتر و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
هدف:
رشته مهندسی کامپیوتر که به طراحی و ساخت اجزای مختلف کامپیوتر می پردازد، لذا اهمیت بسیار زیادی در دنیای امروز برخوردار است. هدف از طی این دوره تربیت کارشناسانی است که در زمینه تحلیل، طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاهها و مجموعه های سخت افزاری جدید، ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

تبليغات اينترنتي در ايران: تنگناها و راهكارها

تبليغات اينترنتي در ايران: تنگناها و راهكارها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تبليغات اينترنتي در ايران: تنگناها و راهكارها و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
اينترنت همراه با رشد روزافزون خود، كاربردهاي فراواني در صنايع مختلف يافته است. امروزه اينترنت بعنوان رسانه‌اي قدرتمند در اختيار صنعت تبليغات قرار گرفته است. بدليل ويژگي‌ها و مزيتهاي فراواني كه اينترنت در مقايسه با رسانه‌ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

تاثير فناوري اطلاعات بر سازمان، جامعه و فرد

تاثير فناوري اطلاعات بر سازمان، جامعه و فرد این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تاثير فناوري اطلاعات بر سازمان، جامعه و فرد و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
در چند دهه اخير تكنولوژي مدرن اطلاعات بر موقعيت و عملكرد بسياري از جوامع، سازمانها و افراد اثرات قابل ملاحظه‌اي گذاشته و به موازات پيشرفتهاي شگرفي كه در اين زمينه بوجود آمده است، سرنوشت جوامع، سازمانها و افراد هر روز بيش از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 900 تومان

تاثیر تکنولوژی در عصر اطلاعات و ارتباطات بر ماهیت مشاغل

تاثیر تکنولوژی در عصر اطلاعات و ارتباطات بر ماهیت مشاغل این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تاثیر تکنولوژی در عصر اطلاعات و ارتباطات بر ماهیت مشاغل و در 18 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تاثیر تکنولوژی در عصر اطلاعات و ارتباطات بر ماهیت مشاغل
ایجاد مشاغل جدید و متنوع در عصر اطلاعات و ارتباطات، با توجه به تحولات تکنولوژی و بخصوص تکنولوژی اطلاعات، مستلزم شناخت ماهیت این مشاغل است. آگاهی از تأثیرپذیر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,800 تومان

اینترانت و اکسترانت داخلی

اینترانت و اکسترانت داخلی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اینترانت و اکسترانت داخلی و در 17 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اینترانت چیست و چه کاربردهایی دارد؟
چکیده
امروزه فن آوری اطلاعات کاربردهای بسیاری در کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی يافته است که یکی از کاربردهای مهم آن در کتابخانه ها به ویژه کتابخانه های تخصصی شرکت ها و سازمان های مختلف، استفاده از شبکه های ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

اهميت فناوري اطلاعات (It ) براي انتقال تكنولوژي و ارتباط آن با خلاقيت و توسعه علم

اهميت فناوري اطلاعات (It ) براي انتقال تكنولوژي و ارتباط آن با خلاقيت و توسعه علم این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اهميت فناوري اطلاعات (It ) براي انتقال تكنولوژي و ارتباط آن با خلاقيت و توسعه علم و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه :‌
انسان هرگز به اين حد با معضل دريافت اطلاعات زياد مواجه نبوده است پديده اي كه به مدد توسعه سيستم ها و رسانه هاي الكترونيكي ممكن شده است مسافتهاي طولاني كه مهمترين عامل بازدارنده در كس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

انبار داده‌ها

انبار داده‌ها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد انبار داده‌ها و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تكنولوژي انبار داده‌ها شامل مجموعه‌ای مفاهيم و ابزارهای جديدی است كه با فراهم آوردن اطلاعات از دانشگران (افراد اجرايي، مدير و تحليلگر) در تصميم گيری پشتيباني مي‌نمايد. دليل اصلي ساخت انبار داده ها، بهبود كيفيت اطلاعات در سازمان است، در واقع دسترسي به داده‌ها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 900 تومان

الگوریتم فشرده سازی هافمن

الگوریتم فشرده سازی هافمن این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد الگوریتم فشرده سازی هافمن و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
الگوریتم فشرده سازی هافمن را دیوید هافمن پروفسور دانشگاه MIT (Massachusetts Institute of Technology) آمریکا اختراع کرد. روش فشرده سازی هافمن الگوریتمی است که برای فشرده سازی متن مناسب می باشد.
الگوریتم هافمن جزو خانوادهء الگوریتم هایی است که طول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 900 تومان

آشنايي با كارت هاي حافظه

آشنايي با كارت هاي حافظه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنايي با كارت هاي حافظه و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
امروزه كمتركسي را ميتوان يافت كه دوربين عكاسي ديجيتال استفاده نكند.هرچند كه سبك عكاسي برروي فيلم هنوز طرفداران بسياري دارد اما عدم نيازبه انجام امور فيزيكي براي ديدن عكسهاي گرفته شده بادوربين ديجيتال وهمچنين حداقل زمان بين گرفتن و رويت عكس به همراه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

ADSL چيست؟

ADSL چيست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ADSL چيست؟ و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اين کلمه مخفف عبارت خط اشتراک ديجيتال نامتقارن است که بنا به تعريف، فن آوری ارتباطی پيشرفته ای با پهنای باند وسيع می باشد که برای استفاده در تلفنهای معمولی ساخته شده است. اين فن آوری قادر است اطلاعات را در طول خطوط معمولی تلفن، با سرعتی معادل 140 برابر سريعترين ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

آسيب هاي رواني اينترنت

آسيب هاي رواني اينترنت این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آسيب هاي رواني اينترنت و در 5صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
جهان از ريزترين ذراتش كه تا به حال بشر توان ديدن آن را يافته تا دورترين كهكشان ها، نمونه بارزي از حركت و پويايي است. پويايي نياز به خلاقيت دارد. روزگاري پدران ما اين خلاقيت را در راديوهاي ترانزيستوري شاهد بودند و امروز ما در دنياي ديجيتال. شايد هم فردا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

تكنولوژي ارتباطات و نقش آن در پژوهش

تكنولوژي ارتباطات و نقش آن در پژوهش این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تكنولوژي ارتباطات و نقش آن در پژوهش و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اطلاعـات و ارتباطات در عصر كنـوني تأثيرات شگرف و بي مــانندي پديــد آورده اند. اين تأثيرات به گونه اي مشخص در «صنايع اطلاعاتي و ارتباطي» كه به منظور مهار جريان اطلاعات و نيز استفاده هرچه بهتر از آن براي مقاصد گوناگون به وجود آمده كاملاً ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان

نحوه راه اندازی شبکه

نحوه راه اندازی شبکه  این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نحوه راه اندازی شبکه و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
راه اندازى، كنترل و نگهدارى شبكه شايد يكى از مشكلترين و دشوارترين بخشهاى كارى يك Administrator يا مسئول سايت باشد. چون مشكلات و عيوب ناشى از سخت افزارهاى يك شبكه ،با مشكلات و عيوب ناشى از برنامه هاى نرم افزارى شبكه ادغام شده واگر به فرض در هنگام تنظي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

زبان برنامه نویسی پاسکال

زبان برنامه نویسی پاسکال این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد زبان برنامه نویسی پاسکالو در 17 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
زبان برنامه‌نویسی رایانهای‌ی پاسکال یکی از زبان‌های مشهور برنامه‌نویسی‌ی سطح بالای متداول است. این زبان توسط دانشمند رایانه‌ی سوئیسی به نام نیکلاوس ورث (Niklaus Wirth) در اوایل سال‌های ۱۹۷۰ توسعه یافته و نام آن از نام بلز پاسکال، ریاضی‌دان ف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

دموکراسی الکترونیک

دموکراسی الکترونیک این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد دموکراسی الکترونیک و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
دموکراسی الکترونیک عبارت است از استفاده از فن¬آوری¬ اطلاعات و راهبردها و فن¬آوری¬های ارتباطی در فرآیندهای سیاسی و حکومتی. بازیگران عرصۀ سیاست و حکومت در این عرصه عبارتند از دولت¬ها، مقاماتی که برای مقام خود انتخابات می¬شوند، رسانه¬ها، نهادهای سیاسی و شهر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

جنگ نرم در قالب بازی های رایانه ای

جنگ نرم در قالب بازی های رایانه ای این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد جنگ نرم در قالب بازی های رایانه ای و در 7صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
نگاهی به فعالیت های دشمن در ساخت انیمیشن با اهداف خاص
جنگ نرم و عملیات روانی – در قرن بیست و یکم تسخیر زمین، اندیشه و فرهنگ یک ملت با روش های قبلی امکان پذیر نیست.در حقیقت با تغییر و جهش همه جانبه در مناسبات سیاسی،نظامی،علمی ،عقیدتی و جامع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

خطاهای مودم

خطاهای مودم این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد خطاهای مودم و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
600 . اگر سيستم در حال شماره گيري باشد و دوباره شماره گيري نماييد اين خطا نمايش داده مي شود .
601 . راه انداز Port بي اعتبار مي باشد .
602 . Port هم اكنون باز مي باشد براي بسته شدن آن بايد كامپيوتر را مجددا راه اندازي نمود.
603 . بافر شماره گيري بيش از حد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

آشنایی کامل با آدرس IP

آشنایی کامل با آدرس IP این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنایی کامل با آدرس IPم و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
یکی از سوالاتی که معمولا در آغاز کار با اینترنت؛ برای کاربران؛ پیش می آید این است که "آدرس IP چیست؟" آدرس IP، شماره شناسایی هر کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است. بنابر این می توان گفت که آی پی، شماره شناسایی هر کاربر اینترنتی است.
آدرس آی پی را می ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

آشنایی با ویژوال بیسیک 6

آشنایی با ویژوال بیسیک 6 این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنایی با ویژوال بیسیک 6 و در 116صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تاریخچه ویژال بیسیک.
با شناختی که از تاریخچه ویژوال بیسیک بدست می آورید راحت تر می توانید از آن استفاده کنید.
شرکت مایکروسافت ویژوال بیسیک را براساس یک زبان برنامه نویسی به نام بیسیک که برای مبتدیان نوشته شده است ساخت.
زبان ویژوال بیسیک بیشتر از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

آشنایی با دیوارهای آتش یا Firewalls

آشنایی با دیوارهای آتش یا  Firewalls این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنایی با دیوارهای آتش یا Firewalls و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
دیوار آتش سیستمی است كه در بین كاربران یك شبكه محلی و شبكه بیرونی (مثلا اینترنت) قرار می گیرد و ضمن نظارت بر دسترسی ها ، در تمام سطوح ورود و خروج اطلاعات را تحت نظر دارد. هر سازمان یا نهادی كه بخواهد ورود و خروج اطلاعات شبكه خود را كنتر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

نقش عوامل انسانی در امنيت شبکه های کامپيوتری

نقش عوامل انسانی در امنيت شبکه های کامپيوتری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش عوامل انسانی در امنيت شبکه های کامپيوتری و در 23 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
يک سيستم کامپيوتری از چهار عنصر : سخت افزار ، سيستم عامل ، برنامه های کاربردی و کاربران ، تشکيل می گردد. سخت افزار شامل حافظه ، دستگاههای ورودی ، خروجی و پردازشگر بوده که بعنوان منابع اصلی پردازش اطلاعات ، استفاده می گردند. ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

آشنایی کامل با لوح فشرده – سی دی دیسک فشرده Compact Disc - CD

آشنایی کامل با لوح فشرده – سی دی دیسک فشرده Compact Disc - CD این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنایی کامل با لوح فشرده – سی دی دیسک فشرده Compact Disc - CD و در 61 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
لوح فشرده – سی دی دیسک فشرده Compact Disc - CDچيست؟CD مخفف عبارت Compact Disc یا دیسک فشرده است که حدود 20 سال قبل اختراع شد تا رقیبی برای محیط‌های ضبط مغناطیسی باشد. امروزه CD به عنوان اولین انتخاب برای ضبط موس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

مطلبی در مورد نرم افزار ها و ابزار کشف تشابه برای سرقت علمی همرا با متن انگلیسی

مطلبی در مورد نرم افزار ها و ابزار کشف تشابه برای سرقت علمی همرا با متن انگلیسی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مطلبی در مورد نرم افزار ها و ابزار کشف تشابه برای سرقت علمی همرا با متن انگلیسی و در 31 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
کپی پایان نامه از منابع اینترنتی امروز به معضلی بزرگ برای دانشگاهها و راهکاری فریبکارانه برای دانشجویان تبدیل شده است. از این رو بسیاری از دانشگاههای دنیا در تلاشند تا با استفاده از فناوریهای ن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

Group Policy و services

Group Policy و  services این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد Group Policy و services و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
وقتي صحبت از قلب ويندوز به ميان مي آيد عموما تصويري از Registry در ذهن ايجاد مي شود . Registry ابزار قدرتمندي است كه قلب و هسته اصلي اعمال تغييرات در ويندوز است . اما در اين بين Group Policy نيز ابزاري حياتي و در عين حال ساده و User Friendly است كه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

Group Policy

Group Policy این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد Group Policy و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بسیاری از مشکلات که پرسنل پشتیبانی و حتی مدیران شبکه باید برطرف کنند با کمک Group Policy قابل پیشگیری است. چون دلیل بیشتر این مشکلات تغییرات عمدی یا سهوی پیکربندی سیستم است. به کمک Group Policy می توان این تنظیمات را به طور مرکزی انجام داده و مدیریت کرد. با ای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان
تعداد صفحه(2):