مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

بررسي اتوماسيون در سيستم توزيع

بررسي اتوماسيون در سيستم توزيع این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بررسي اتوماسيون در سيستم توزيع و در 42 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
اساسي ترين وظيفه شركتهاي توزيع علاوه بر تأمين به موقع برق متقاضيان، تداوم برق با كيفيت مناسب، براي مشتركين مي باشد براي رسيدن به اين هدف والا، ضرورت دارد شبكه هاي توزيع اتومات گرديده و قابل كنترل نيز باشند. در شبكه هاي توزيع برق غير ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,200 تومان

آشنايی با انواع نیروگاه

آشنايی با انواع نیروگاه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنايی با انواع نیروگاه و در 135 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
اگرچه که الکتریسته به عنوان نتیجه واکنش شیمیایی ای که در یک پیل الکترولیک از زمانی که الساندرو ولتا در سال1800م این آزمایش را انجام داد، شناخته می شده است، اما تولید آن به این روش گران بوده و هست. در سال 1831م، میشل فارادی ماشینی ابداع کرد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,000 تومان

سیم پیچی ژنراتور

سیم پیچی ژنراتور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سیم پیچی ژنراتور و در 19 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
وظیفه تولید ولتاژ بالای لازم برای ایجاد اشعه ایکس را درتیوب ژنراتورهای ولتاژ بالا بر عهده دارند. تغذیه این ژنراتورها از برق v 220 شهر به گونه تکفاز و یا سه فاز می باشد که خروجی ای تاحد kv 150 در مدت زمان کوتاهی تولید می کند. این بخش از سیستم رادیولوژی از ی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,900 تومان

رله الکتريکي

رله الکتريکي این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد رله الکتريکي و در 17صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
رله نوعي کليد الکتريکي است که با هدايت يک مدار الکتريکي ديگر باز و بسته مي‌شود.
رله را جوزف هنري در سال ۱۸۳۵ اختراع کرد.
از آنجا که رله مي‌تواند جرياني قوي‌تر از جريان ورودي را هدايت کند، به معني وسيع‌تر مي‌توان آن را نوعي تقويت کننده دانست.
در گذشته رله‌ها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

نگهداری، تعمیرات در صنعت برق از دیدگاه علمی تخصصی

نگهداری، تعمیرات در صنعت برق از دیدگاه علمی تخصصی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نگهداری، تعمیرات در صنعت برق از دیدگاه علمی تخصصیی و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تعمیرات اساسی در صنعت برق كشور به ویژه در نیروگاهها از اهمیت خاصی برخوردار است. از سوی دیگر در صنعت برق بحث چگونگی از بین بردن ضایعات در تولید و یا بهره گیری مجدد از آنها نیز مطرح است.
تعمیرات اساسی در صنعت برق كشور به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

تقویت كننده ترانزیستوری

تقویت كننده ترانزیستوری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تقویت كننده ترانزیستوری و در 13 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
در زیر با انجام یك سری فعالیت، نحوه تقویت كنندگی ترانزیستور را خواهیم دید. مطابق دستورالعمل زیر مدار را بسازید.
این مدار از یك باتری به عنوان منبع ولتاژ استفاده می كند.
دقت كنید پایه اِمیتر ترانزیستور، كه به قطب منفی باتری وصل می شود، با نقطه یا ز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

آشنایی با آوومتر (مولتی متر) آنالوگ و دیجیتال

آشنایی با آوومتر (مولتی متر) آنالوگ و دیجیتال این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنایی با آوومتر (مولتی متر) آنالوگ و دیجیتال و در 10 صفحه جمع آوری شده است و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مولتی متر ( Multimeter ) یک وسیله اندازه گیری است که توانایی اندازه گیری کمیت های الکتریکی ولتاژ ، جریان و مقدار اهمی مقاومت را داراست . بعضی از مولتی مترها می توانند فرکانس سیگنال متناوب و ظرفیت خازن را نیز اندازه بگی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

آشنایی با آمپرسنج یا آمیتر

آشنایی با آمپرسنج یا آمیتر این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آشنایی با آمپرسنج یا آمیتر و در 7 صفحه جمع آوری شده است و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
آمپرسنج یا آمیتر (Ammeter)، دستگاهی است که برای اندازه گیری جریان عبوری از یک مدار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
اولین آمپرسنج توسط دی‌آرسون‌وال ساخته شد که آمپرسنجی با سیم‌پیچ چرخان (گالوانومتر) است.
از آمپرسنج برای سنجش جریان استفاده می‌ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 800 تومان
تعداد صفحه(1):