مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

مدیریت پسماندهای هسته ای

مدیریت پسماندهای هسته ای این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مدیریت پسماندهای هسته ای و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
آلایش هسته ای آلودگی است که توسط زباله‌ها و یا پسماندهای هسته‌ای ایجاد می گردد. اینها موادی هستند که در نیروگاه‌های هسته‌ای از طریق شکافت هسته‌ای تولید می‌شوند.
مشکل آلودگی
تجمع در برابر قوانین و صنایع انرژی هسته ای در ژنو. به طور کلی در تماس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

كاربردهاي فناوري‌نانو در صنعت مواد غذايي

كاربردهاي فناوري‌نانو در صنعت مواد غذايي  این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد كاربردهاي فناوري‌نانو در صنعت مواد غذايي و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
برگزاري همايش‌‌هايي با موضوع فناوري‌نانو، راه‌اندازي كنسرسيوم‌هايي براي مواد غذايي بهتر و سالم‌تر، همچنين بالا بردن آگاهي مردم از طريق رسانه‌ها، مؤيد تأثيرگذاري فناوري‌نانو بر صنايع غذايي است. انواع كاربردهاي نانو در اين ز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

کاربرد انواع فیلتر در تصفیه‌ فاضلاب صنایع فلزی

کاربرد انواع فیلتر در تصفیه‌ فاضلاب صنایع فلزی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در کاربرد انواع فیلتر در تصفیه‌ فاضلاب صنایع فلزی و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
روان‌کننده‌های صنایع فلزی (MWF) به‌طور گسترده جهت خنک سازی و روان کردن قطعات فلزی حین انجام عملیات روی آنها استفاده می‌شود. میزان مصرف سالیانه جهانی این روغن‌ها حدود (۹)۱۰٭۲ L بوده و میزان فاضلاب آن بیش از ۱۰ برابر این مقدار می‌باشد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

روباتهای مین یاب

روباتهای مین یاب این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد روباتهای مین یاب و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بر اساس گزارشات موجود، ايران سومين كشور دنيا از لحاظ مين‌هاي دفن شده است. در طول 8 سال جنگ تحميلي عراق بر عليه ايران بالغ بر 16 ميليون مين در سرزمين‌هاي مرزي غرب و جنوب كشور كاشته شده است كه بعضاً به علت دورافتاده بودن و صعب‌العبور بودن مناطق خنثي نشده باق ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

انواع ماشين الات سنگین و کاربرد آنها

انواع ماشين الات  سنگین و کاربرد آنها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد انواع ماشين الات سنگین و کاربرد آنها و در 10 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تراکتورها و بولدوزرها
تراکتورازمهمترین ماشین الات راهسازی وساختمان سازی است که دارای کاربردهای متعددی است هدف اولیه تراکتوربه جلوراندن ویا کشیدن اقسام بارها میباشد برروی تراکتورانواع لوازم مکانیکی را میتوان نصب کرد لوازمی ازقبیل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

رنگ آمیزی الکترواستاتیکی

رنگ آمیزی الکترواستاتیکی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد رنگ آمیزی الکترواستاتیکی و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استفاده از رنگ پودری به عنوان جایگزین برای رنگ های مایع تحولی بزرگ در کیفیت رنگ به وجود آورد . رنگ مایع به خاطر دارا بودن حلال های شیمیایی تبخیر شونده هنگام خشک شدن ، ایجاد آلودگی زیست محیطی کرده و برای سلامتی انسان هم مضر می باشد .
رنگ های پودری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

ایمنی ماشین آلات راهسازی و ساختمانی در کارگاه

ایمنی ماشین آلات راهسازی و ساختمانی در کارگاه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در موردایمنی ماشین آلات راهسازی و ساختمانی در کارگاه و در 9 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
- کلیه رانندگان و اپراتورها باید آموزشهای لازم را فرا گرفته باشد و دارای گواهینامه وی‍ژه باشند
ماشین آلات باید با نوع عملیات تطابق داشته و محدوده عملیات برای رانندگان مشخص گردد-
برای ماشین آلات هر 3 ماه یکبار معاینه فنی توسط ...

توضیحات بیشتر - دانلود 900 تومان

کاربرد کانی ها در زندگی روزمره

کاربرد کانی ها در زندگی روزمره      این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد کاربرد کانی ها در زندگی روزمره و در 13 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
ميکا
ميکا ، نوعی کانی است که از آن به طور گسترده در سايه ی چشم ، پودرهای آرايشی، روژلب و براق کننده ی ناخن استفاده می شود تا به آنها درخشندگی و جلای مرواريد گونه بدهد.
ميکا در مقابل اشعه ی ماورا بنفش، نور، گرما ، هوا و مواد شيميايی مقاوم اس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,300 تومان

دستگاه CNC چيست؟

دستگاه CNC چيست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد دستگاه CNC چيست؟ و در 17 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
CNC مخفف computer numerical control است در ایران این ماشین ها CNC خالی خوانده می‌شوند اما نام آنها به فارسی ماشین‌های (دستگاه‌های ) کنترل عددی ترجمه می‌شود.
نسل اول این دستگاه‌ها NCها بوده‌اند یعنی کامپیوتر نداشته است و دستگاه طبق منطقی خاص دستورات را د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان
تعداد صفحه(1):