مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

سامانه اطلاعات مکانی

سامانه اطلاعات مکانی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سامانه اطلاعات مکانی و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سامانهٔ اطلاعات مکانی یا سیستم اطلاعات جغرافیایی (Geographic Information Systems) یا GIS یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مکانی بوده که قابلیت جمع‌آوری، ذخیره، تجزیه و تحلیل و نمایش اطلاعات جغرافیایی (مکانی) را دارد.
هدف نهایی یک ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

تاریخ پیدایش جهان

تاریخ پیدایش جهان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تاریخ پیدایش جهان و در 25 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تئوری بیگ بنگ(مهبانگ) برجسته ترین تئوری علمی است که تاکنون در مورد پیدایش جهان ارائه شده است. به طور تخمینی انفجار بزرگ در حدود 15 میلیارد سال گذشته رخ داد. با اینکه بشر سالیان سال است که در جستجوی درک پیداش جهان است اما تنها در طی 50 سال گذشته توانسته ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

سری کامل کد های مخفی گوشی های نوکیا

سری کامل کد های مخفی گوشی های نوکیا این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سری کامل کد های مخفی گوشی های نوکیا و در 4 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سریال نامبر گوشی را نشان میدهد ( IMEI )
#92702689#*
نمایش : سریال نامبر گوشی ، تاریخ ساخت ، تاریخ فروش ، تاریخ آخرین تعمیرات ( 0000 به معنای نداشتن تعمیر قبلی) برای خروج از این صفحه باید گوشی را خاموش و دوباره روشن کنید.
#3370*
با ای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 400 تومان
تعداد صفحه(1):