مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

ویژگی معماری ایران درمناطق کوهستانی

ویژگی معماری ایران درمناطق کوهستانی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ویژگی معماری ایران درمناطق کوهستانی و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بر اساس مطالعات انجام شده بین ١۵ تا ٢٠ درصد کل انرژی مصرفی هر کشور به مصرف فضاهای مسکونی میرسد که این مقدار بیانگرهزینه ای بسیار و از بین بردن منابع طبیعی و تخریب محیط زیست در بعد وسیعی است. بنابراین برداشتن گامی در جهت کاهش مصرف انرژی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

معماري مساکن قديمي (بومي) منطقه اردبیل

معماري مساکن قديمي (بومي) منطقه اردبیل این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد معماري مساکن قديمي (بومي) منطقه اردبیل و در 10 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سکونتگاه ها با ديوار ضخيم و بلند همراه با پنجره هاي کرکره اي چوبي (جهت جلوگيري از نور شديد و ايجاد محرميت بيشتر در داخل خانه) و دست اندازهاي بلند پشت بام، در حياطي وسيع با حوضي در وسط آن ساخته مي شد که از نظر تطابق با نوع اقليم بهتري ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

شهر و روستا در دوران معاصر

شهر و روستا در دوران معاصر این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد شهر و روستا در دوران معاصر و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
از آنجا كه هدف نوشته حاضر كوششي جهت طرح مسائل كلان شهر تهران است . آنچه قبلاً بصورت مقدمه مطرح گرديد ، پيش فرضها و مباني نظري مي‌باشند كه اين نوشته با استناد به آنها ، ويژگيهاي مربوطه را جستجو ، مي‌نمايد .
با پوزش مجدد از تكرار بع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

سبک معماری باهاوس

سبک معماری باهاوس این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سبک معماری باهاوس و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
- این معماری جدید برای طبقۀ کارگر ایجاد شده بود.
2- این معماری جدید هر چیز مرتبط به اشرافیت را ترد می کند.
3- این معماری جدید به اصول کلاسیک معماری غربی باز می گردد.
مکتب باهاوس خود را وقف مرام اشتراکی آرمانی کرده بود. اکسپرسیونیزم را بعنوان نوعی کموئی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

سر در ساختمان

سر در ساختمان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سر در ساختمان و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بصورت ایوانی بوده که درب اصلی در وسط آن قرار داشته و کف درب خانه از سطح کوچه پایین تر و دو طرف در دو سکوونمای سر در معمولا طرحهای برجسته هندسی که با گچ بطرز زیبایی تزیین می شد.
• درب ساختمان
درب اصلی با دو لنگه چوبی در میان یک چهار چو ب قرار می گرفت و ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

معماری ایرانی؛ معماری درون‌گرا

معماری ایرانی؛ معماری درون‌گرا این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد معماری ایرانی؛ معماری درون‌گرا و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
معماری در ایران بیش از ۶۰۰۰ سال تاریخ پیوسته دارد. این معماری نه‌تنها فراتر از مرز جغرافیایی ایران امروزی نمودی بارز دارد بلكه از نظر تنوع، پهنه وسیعی را در بر می‌گیرد.
معماری ایران دارای ویژگیهایی است که در مقایسه با معماری کشورهای دیگر ج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

معماری تخت جمشید

معماری تخت جمشید این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد معماری تخت جمشید و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تخت جمشید ،مجموعه ای از کاخهای بسیار باشکوهی است که ساخت آنها در سال ب512 قبل از میلاد آغاز شد و اتمام آن 150 سال به طول انجامید.تخت جمشید در محوطة وسیعی واقع شده که از یک طرف به کوه رحمت و از طرف دیگر به مرودشت محدود است . این کاخهای عظیم سلطنتی در کنار شه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

سنگ و کاربرد آن

سنگ و کاربرد آن این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد سنگ و کاربرد آن و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سنگ جسمی است طبیعی که از اجتماع یک یا چند کانی تشکیل شده است . سنگ یکی از مصالح اصلی در ساخت و ساز می باشد که در اکثر کارهایی که در مهندسی عمران ، راه ، راه آهن و بندر انجام می شود مورد استفاده قرار میگیرد . مهمترین موارد استفاده سنگ را می توان به شرح زیر گ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان
تعداد صفحه(1):