مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

چگونه یک پرسپکتیوایزومتزیک رسم کنیم ؟

چگونه یک پرسپکتیوایزومتزیک رسم کنیم ؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد چگونه یک پرسپکتیوایزومتزیک رسم کنیم ؟ و در 8 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سه نما:
براي شناخت كامل يك حجم بايد سه نمای آنرا داشته باشیم (مشخصات کامل اندازه، حجم، ارتفاع، ضخامت).
سه نماه= 1- نمای جلو (نمای مقابل) 2- نمای سر (نمای بالا) 3- نمای پهلو (جانبی).
نمای جلو:
نمای اصلی یک حجم.
نمای پهلو یا جانبی:
...

توضیحات بیشتر - دانلود 800 تومان

هنر موسيقي

هنر موسيقي این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد هنر موسيقي و در 26 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
هنر
استعدادهاي فردي، غرايز طبيعي و قوه ي تخيل انسان باعث بروز عواملي مي گردد كه به آن «هنر» مي گويند. از آن جا كه تك تك انسان ها چه امروزي، چه نخستين داراي استعداد، غريزه و قوه ي تخيل هستند مي توان به هنر، تاريخي برابر با تاريخ انسان داد.
در تمام لحظات، انسا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

هنر مفهومی

هنر مفهومی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد هنر مفهومی و در 10 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
هنر مفهومی به طور عام به مجموعه آثاری اشاره دارد كه در آنها انتقال ایده یا مفهوم به مخاطب، نیازمند خلق و نمایش شیء سنتی هنری نیست. به بیان دیگر هنر مفهومی ، ارائه انتزاعی معنای ذهنی هنرمند – بصورت کاملاً صریح – بدون اهمیت دادن به شکل ذهنی و صورت خیالی اثر است.
...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان

بررسي نقش هنر در تبليغ دين

بررسي نقش هنر در تبليغ دين این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بررسي نقش هنر در تبليغ دين و در 38 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده:
عصر حاضر را عصر اطلاعات و ارتباطات مي‌نامند و انتقال اطلاعات و برقراري ارتباط جز به مدد تبليغ و رسانه ميسر نيست. از اينروست كه تبليغ، رگ حياتي دنياي نوين به شمار مي‌آيد. در عصري كه آكنده از پيام‌هاي تبليغي است پيام ها يا تبليغات ديني ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,800 تومان

از رنسانس تا باروک

از رنسانس تا باروک این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد از رنسانس تا باروک و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
رفیع ترین افکار سیاسی و غنی ترین بسط و رشد فعالیت انسانی را به هم پیوسته ، می توان در تاریخ فلورانس یافت و به این معنی فلورانس در خور نام نخستین ایالت در دنیا است... روح شگفت انگیز فلورانسی که هم از خلاقیت هنری و هم از دقتی منتقدانه برخوردار بود، پیوسته ش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

ارتیاط گرافیک با فرهنگ عمومی

ارتیاط گرافیک با فرهنگ عمومی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ارتیاط گرافیک با فرهنگ عمومی و در 4 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
ارتباطات عصر حاضر فرم‌های مختلفی را در برمی‌گیرد؛ از ماهواره ها گرفته تا ساعت های مچی، اما علوم جدید نتوانستند جانشین فرم‌های قدیمی ارتباطات از قبیل نوشته ها و علایم بشوند.... به هر صورت با توجه اینکه جامعه به سرعت پیچیده می‌شود علایم نیز به هما ...

توضیحات بیشتر - دانلود 400 تومان

تأثیر اسلام بر هنر کنده کاری بر چوب - منبت

تأثیر اسلام بر هنر کنده کاری بر چوب - منبت این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تأثیر اسلام بر هنر کنده کاری بر چوب - منبت و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
بیان احساس های درونی و باورهای اجتماعی در طول حیات بشری به صورتی متفاوت از شیوه های مرسوم و عادی تجلی یافته که به هنر شهرت دارد. هنر، بیان واقعیتی غیر ملموس می باشد که به زبان نمی آید و انسان سعی نمود که با ترفندهایی گوشه هایی از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

تأثیر روان شناسی فرم و رنگ در طراحی

تأثیر روان شناسی فرم و رنگ در طراحی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تأثیر روان شناسی فرم و رنگ در طراحی و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
شاید به نظر عجیب برسد که در حوزه حس بصری رنگ، حرارت را می توان تشخیص داد. تجربه نشان داده است که بین دو آتلیه که یکی با رنگ سبز-آبی و دیگری با قرمز-نارنجی رنگ شده باشد، 5 تا 7 درجه اختلاف حرارت یا برودت از طریق ذهنی احساس می شود. به عبار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

اثر موسیقی کلاسیک بر یادگیری

اثر موسیقی کلاسیک بر یادگیری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اثر موسیقی کلاسیک بر یادگیری و در 8 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
موسيقي در همه جا هست. صداها چه از نوع هنجار مثل موسيقي‌هاي آرام و لطيف يا شاد که در آسانسورها و مراكز خريد مي‌شنويد و چه از نوع صداهاي آزاردهنده و ناهنجار مثل صداهاي ناشي از ترافيک، مي‌توانند ناآگاهانه روي شما تأثير بگذارند. صداهاي ريتميک مانند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 800 تومان

اقتصاد هنر و ادبیات

اقتصاد هنر و ادبیات اقتصاد هنر و ادبیات یا اقتصاد فرهنگی، شاخه ای از اقتصاد است که به خلق، توزیع و مصرف آثار هنری و ادبی می پردازد. مدت ها، هنر فقط به هنرهای بصری و نمایشی در سنت های انگلوساکسونی محدود می شد؛ ولی در دهه 1980 میلادی و با شروع مطالعه صنعت فرهنگی (تولیدات سینمایی و موسیقیایی) و اقتصاد فرهنگی موسسات (موزه ها، کتابخانه ها و بناهای تاریخی) استفاده از هنر، گسترده تر شد.

لیست مطالب این فایل شامل موارد زیر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان
تعداد صفحه(1):