مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

وصیت نامه امام خمینی

وصیت نامه امام خمینی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد وصیت نامه امام خمینی و در 32 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
و بعد، اینجانب‌ مناسب‌ می‌دانم‌ كه‌ شمه‌ای‌ كوتاه‌ و قاصر در باب‌ ثقلین‌ تذكر دهم‌؛ نه‌ از حیث‌ مقامات‌ غیبی‌ و معنوی‌ و عرفانی‌، كه‌ قلم‌ مثل‌ منی‌ عاجز است‌ از جسارت‌ در مرتبه‌ای‌ كه‌ عرفان‌ آن‌ بر تمام‌ دایرة‌ وجود، از ملك‌ تا ملكوت‌ اعلی‌ و از آنجا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100 تومان

علی دایی

علی دایی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد علی دایی و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
علی دایی متولد ۱ فروردین سال ۱۳۴۸، بازیکن ایرانی و از مشهورترین بازیکنان تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است. تا پایان جام جهانی ۲۰۰۶ بازیکن اصلی و کاپیتان تیم ملی ایران بود.
دایی ۱۰۹ گل ملی در کارنامهٔ خود دارد و با فاصلهٔ زیادی بهترین گلزن بازی‌های ملی در تاریخ فوتبا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100 تومان

نوجوانان و جوانان از نگاه امام خمینی

نوجوانان و جوانان از نگاه امام خمینی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نوجوانان و جوانان از نگاه امام خمینی و در 5صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سخنان گهربار امام خمینی
* عزيزم؛ از جواني به اندازه اي كه باقي است استفاده كن كه در پيري همه از دست مي رود، حتي توجه به آخرت و تعالي، از مكايد بزرگ شيطان و نفس امّاره آن است كه وعده صلاح و اصلاح در زمان پيري مي دهد تا جواني با غفلت از دس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100 تومان

غلامرضا تختی

غلامرضا تختی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد غلامرضا تختی و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
غلامرضا تختی از بزرگ‌ترین کشتی‌گیران دوران معاصر ایران و نماد جوانمردی و فروتنی در ورزش ایران است.
زندگی
غلامرضا تختی در روز پنجم شهریور ماه ۱۳۰۹ در خانواده‌ای متوسط در محلهٔ خانی‌آباد تهران به دنیا آمد. " رجب خان" (پدر تختی) غیر از وی دو پسر و دو دختر دیگر ن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100 تومان
تعداد صفحه(1):