مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

راه حل هایی برای مشکلات عاطفی نوجوانان

راه حل هایی برای مشکلات عاطفی نوجوانان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد راه حل هایی برای مشکلات عاطفی نوجوانان و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
والدین از عوامل مهمی به شمار می‌روند که به رشد و تکامل شخصیت نوجوانان کمک می‌کنند.
خانواده نخستین مدرسه و با ثبات‌ترین گروه پایدار و زمینه‌ساز تکامل فرد است. هیچ نهادی سرنوشت‌سازتر از خانواده در زندگی انسان وجود ندارد.
کودک درس‌های ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

شرایط اقلیمی شهر اصفهان

شرایط اقلیمی شهر اصفهان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد شرایط اقلیمی شهر اصفهان و در 75 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
اصفهان به لحاظ واقع ‏شدن در مركز جغرافیائى ایران و با داشتن آب و هوایی معتدل و خاكى حاصلخیز و آب ‏كافى زاینده ‏رود از دیرباز به‏ عنوان مكانى براى سكونت، مورد توجه بوده است.احتمالاً از عصر ساسانیان كه سپاهیان (اسپهان) در دشت حاصلخیز اطراف شهر گرد آمد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دموکراسى الکترونيکى و شهروندى جديد

دموکراسى الکترونيکى و شهروندى جديد این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد دموکراسى الکترونيکى و شهروندى جديد و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
تکنولوژى جديد ، گوهر دموکراسى را تغيير مى دهد . با اين حال در مباحث دموکراسى الکترونيکى ، به ندرت اين دگرگونى به طور مشروح توضيح داده شده است .
اشاره :
گسترش ارتباطات تکنولوژيکى و پيدايش شبکه هاى گسترده ارتباطى در غرب ، مباحث تازه اى ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

نقش فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی

نقش فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش فقر بر افزایش آسیب های اجتماعی و در 22 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
با گرسنگي قوت پرهيز نماند اخلاص عنان ازكف تقوي بستاند
اگر زنان شكم آدمي نباشد سير حديث وموعظه در وي نميكندتاثير
با گرسنگي قوت پرهيز نماند اخلاص عنان ازكف تقوي بستاند
اگر زنان شكم آدمي نباشد سير حدي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,200 تومان

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور و در 15صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
همواره در ميان اقتصاددانان اين بحث مطرح بوده است كه رشد اقتصادي، تقاضا را ‏براي توسعه نهاد‌هاي مالي ايجاد مي‌كند، ؛ اما بر اساس يك ديدگاه جديد، امروزه معتقدندكه توسعه مالی یکي از کلیدهای دستیابی به رشد بلندمدت اقتصادي است و ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

خلاقيت و نوآوري: تعريف، مفاهيم و مديريت آن

خلاقيت و نوآوري: تعريف، مفاهيم و مديريت آن این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد خلاقيت و نوآوري: تعريف، مفاهيم و مديريت آن و در 19 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
اين مقاله به تشريح مفاهيم و مباني خلاقيت و نوآوري مي‌پردازد. تعاريف مختلفي از خلاقيت ارائه مي‌شوند و از ديدگاه روانشناسي و سازماني مورد بررسي قرار مي گيرند. سپس موضوع نوآوري و ارتباط آن با خلاقيت شرح داده مي‌شود. ارتباط خلا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,900 تومان

ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی راهكارها و روش ها

ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی راهكارها و روش ها این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ترویج فرهنگ مطالعه و كتابخوانی راهكارها و روش ها و در 6 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
به گفته اكثر جامعه شناسان، اقوام و مللی كه با مطالعه مانوس بوده و كتاب و كتابخوانی در میانشان رواج بیشتری داشته است .
به گفته اكثر جامعه شناسان، اقوام و مللی كه با مطالعه مانوس بوده و كتاب و كتابخوانی در میانشان رواج بیشتری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 600 تومان

گیلان

 گیلان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد گیلان و در 40 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان گیلان یکی از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت شهر رشت، و با مساحت ۱۴۷۱۱ کیلومتر مربع می‌باشد. این استان در ۳۶ درجه و ۳۴ دقیقه تا ۳۸ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۵۰ درجه و ۳۴ دقیقه طول شرقی از نصف النهار قرار گرفته‌است.
درازای آن از شمال با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

تاثیر مدیریت کلاس بر بهبود کیفیت آموزش

تاثیر مدیریت کلاس بر بهبود کیفیت آموزش این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد تاثیر مدیریت کلاس بر بهبود کیفیت آموزش و در 4 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
یکی از عواملی که امروزه معلمان ، مدیران و سیاست گذاران آموزش و پرورش به عنوان موضوعی مهم و اساسی بدان توجه دارند ، عامل مدیریت کلاس است که از دیر باز به عنوان پیچیده ترین موضوع در بهبود کیفیت آموزش شناخته شده است . تشکیل و اداره ی کلاس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 400 تومان

پرورش خلاقيت در دانش آموزان ابتدايي

پرورش خلاقيت در دانش آموزان ابتدايي  این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد پرورش خلاقيت در دانش آموزان ابتدايي و در 24 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
خلاقيت مفهومي پيچيده و در برگيرنده ابعاد مختلف علمي، فرهنگي، سازماني و فردي است. اگر بخواهند در جامعه اي اين مفهوم توسعه يابد و به شکلي پايدار تحقق يابد بايد در درجه اول شرايط علمي، فرهنگي، سازماني و فردي آن را به وجود آورند. زيرا اگر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,400 تومان
تعداد صفحه(42):