مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

برنامه ریزی تحصیلی و شغلی

برنامه ریزی تحصیلی و شغلی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد برنامه ریزی تحصیلی و شغلی و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
دستیابی به یک شغل خوب ، آسان نیست مگر آنکه از پیش یعنی در سالهای نوجوانی که به تحصیل مشغولند به فکر آن باشید و برای رسید ن به آن هدف تلاش و کوشش لازم را به انجام برسانید .
برنامه ریزی تحصیلی و شغلی به شما دانش آموزان فرصت می دهد تا در رایطه با ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

بررسی عوامل موثر بر توسعه پایدار روستایی با تاکید بر کشاورزی پایدار

بررسی عوامل موثر بر توسعه پایدار روستایی با تاکید بر کشاورزی پایدار این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بررسی عوامل موثر بر توسعه پایدار روستایی با تاکید بر کشاورزی پایدار و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چکیده
پدیده روستا را بدون در نظر گرفتن ساخت اجتماعی-اقتصادی کلی تری که روستا جزئی از آن است نمی توان بررسی کرد. برای دستیابی به توسعه پایدار روستایی و کشاورزی برنامه ریزی جامع،مستمر،هدفمند و متناسب ضروری ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

بانکداری اسلامی چیست؟

بانکداری اسلامی چیست؟ این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بانکداری اسلامی چیست؟ و در 42 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
آغاز بانکداری اسلامی به دغدغه یکی از کشورهای غرب در مورد رواج گسترده بانکداری ربوی بر می گردد که در نتیجه آن شهید محمدباقر صدر در این باره تحقیقات جامعی بعمل آورد. علت طرح موضوع هم این بود که مسلمانان استقبال چندانی از تودیع پول در بانکداری ربوی نداش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

بازاریابی در صنعت گردشگری

بازاریابی در صنعت گردشگری این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بازاریابی در صنعت گردشگری و در 14 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
گردشگري اساساً به معناي مسافرت از يك مبدا به يك مقصد به منظور سياحت يا تجارت است و مفهوم آن فرايندهاي مبادله فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي را نيز در برمي گيرد. اين عوامل در مجموع شبكه اي را پديد مي آورند كه ما واژه مسافرت يا گردشگري را براي آن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,400 تومان

بازاريابي بين الملل و راهكارهاي ورود به بازار بين المللي

بازاريابي بين الملل و راهكارهاي ورود به بازار بين المللي این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد بازاريابي بين الملل و راهكارهاي ورود به بازار بين المللي و در 25 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
چكيده
امروزه شركتها صرف نظر از زمينه فعاليت خود )اعم از توليدي و خدماتي( براي موفقيت و بقاي خود در بازارهاي رقابتي و به شدت در حال تغيير جهاني ، نيازمند ارائه ارزش بيشتر به مشتريان خود ميباشند؛ ارائه ارزش بيشتر از ط ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

اندیشه سیاسی امام خمینی(ره) و وصایای امام خمینی

اندیشه سیاسی امام خمینی(ره) و وصایای امام خمینی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اندیشه سیاسی امام خمینی(ره) و وصایای امام خمینی و در 32 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است : نجف لک زایی دانش آموخته حوزه علمیه قم و دارای دکترای علوم سیاسی است.از وی تاکنون کتاب ها و مقالات متعددی در حوزه اندیشه سیاسی اسلام و ایران منتشر شده است. «اندیشه سیاسی محقق سبزواری»،« اندیشه سیاسی صدر المتأل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

افراط و تفریط در مسائل زنان و حجاب

افراط و تفریط در مسائل زنان و حجاب این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد افراط و تفریط در مسائل زنان و حجاب و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
در موضوع زنان ما در حوزه جهاني با يك افراط و تفريط مبنايي و موضوعي و در حوزه داخلي و با يك افراط و تفريط روشي و موضعي مواجهيم.
افراط و تفريط در جامعه جهاني از نگاه به انسان و جهاني كه در آن مي‌زييَد به دست مي‌آيد. اين افراط و تفر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

استان کردستان

استان کردستان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان کردستان و در 13 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان کردستان یکی از استان‌های کردنشین در غرب ایران است. این استان از سمت غرب به منطقه خودمختار کردستان کشور عراق، از سمت شرق به استان همدان، از سمت شمال به استان آذربایجان غربی و از سمت جنوب به استان کرمانشاه محدود شده‌است. ساکنان استان کردستان به زبان‌ کردی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,300 تومان

استان اردبیل

استان اردبیل این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد استان اردبیل و در 52 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
استان اردبیل یکی از استان‌های ایران است که در شمال غربی این کشور واقع شده است. مساحت این استان ۱۷۹۵۳ کیلومتر مربع (حدودا ۱٫۰۹ درصد از مساحت کل کشور) [۱] و جمعیت آن بر اساس سرشماری سال ۱۳۷۵ برابر یک میلیون و ۱۸۳ هزار نفر [۲] می‌باشد. مرکز این استان شهر اردبیل ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

اتحاد ملی انسجام اسلامی

اتحاد ملی انسجام اسلامی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد اتحاد ملی انسجام اسلامی و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
انسان ها به اقتضای زندگی اجتماعی همواره در پی اتحاد و همبستگی با هم نوعان خود بوده اند که این اتحاد و همبستگی و پیوند خود بر دو نوع قابل تقسیم و دسته بندی می باشد .
نوع اول : اتحاد و پیوندی تصنعی و غیر واقعی است. به این صورت که دولت ها و حکومت ها و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان
تعداد صفحه(42):