مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

ابوالحسن احمدبن ابراهیم اقلیدسی

ابوالحسن احمدبن ابراهیم اقلیدسی این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ابوالحسن احمدبن ابراهیم اقلیدسی و در 5 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
در هیچ کتاب مأخذی نام اقلیدسی نیامده است و فقط از تنها نسخه کتابش به نام کتاب الفصول فی الحساب الهندی (استانبول، ینی جمع، 802) شناخته می‌شود، که در سرلوحه آن نام مؤلف آمده و نوشته شده که کتاب در دمشق به سال 341/952-953 به رشته تحریر درآمده ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 500 تومان

آیین ها و آداب کهن در داستان سیاوش

آیین ها و آداب کهن در داستان سیاوش این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آیین ها و آداب کهن در داستان سیاوش و در 22 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه :
کتاب ارزشمند و کم نظیر شاهنامه اثر جاودانه حکیم و فرزانه توس سرشار از آداب و آئین های کهن ایرانیان در قرون و اعصار گذشته بوده است. فردوسی در این اثر حماسی و سترگ این رسوم دیرین را در میان داستانهای شور انگیز شاهنامه احیا نموده ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,200 تومان

٣٠ نکته کلیدی برای پیاده سازی موفق سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان(ERP)

٣٠ نکته کلیدی برای پیاده سازی موفق سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد ٣٠ نکته کلیدی برای پیاده سازی موفق سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) و در 7 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
سیستم برنامه ریزی منابع سازمان یک اَب راه سیستم در سازمان ها به شمار می رود. پیاده سازی موفق چنین سیستم پیچیده ای مستلزم بهره گیری از دانش و تجربیات کافی و مناسب در این حوزه است.
بزرگترین شرکت تولید ...

توضیحات بیشتر - دانلود 700 تومان

آثار اصلاح الگوی مصرف در پیشرفت و توسعه کشور

آثار اصلاح الگوی مصرف در پیشرفت و توسعه کشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد آثار اصلاح الگوی مصرف در پیشرفت و توسعه کشور و در 22 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
توسعه‌يافتگي و شاخص‌هاي توسعه انساني، اقتصادي و اجتماعي يکي از مناسب‌ترين و فراگيرترين ملاک‌هاي ارزيابي کارايي و تعادل ساختاري در جوامع است. به عبارتي ديگر اختلاف بين کشورهاي پيشرفته و درحال توسعه از طريق شاخص‌هاي مهم اقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,200 تومان

مشارکت والدین دانش آموزان در امور مدرسه

مشارکت والدین دانش آموزان در امور مدرسه این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مشارکت والدین دانش آموزان در امور مدرسه و در 12 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
نقش و جایگاه مدرسه به‌عنوان مهمترین شاخص جهت آموزش و پرورش و موفقیت دانش‌آموزان انکار ناپذیر و حیاتی است. اما نمی‌توان جایگاه والدین و ضرورت مشارکت آنها در آموزش و پرورش و موفقیت کودکان را نیز نادیده گرفت؛ نقشی حیاتی و تأثیر‌ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

مدیریت پسماندهای هسته ای

مدیریت پسماندهای هسته ای این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مدیریت پسماندهای هسته ای و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
آلایش هسته ای آلودگی است که توسط زباله‌ها و یا پسماندهای هسته‌ای ایجاد می گردد. اینها موادی هستند که در نیروگاه‌های هسته‌ای از طریق شکافت هسته‌ای تولید می‌شوند.
مشکل آلودگی
تجمع در برابر قوانین و صنایع انرژی هسته ای در ژنو. به طور کلی در تماس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور

نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد نقش بانك‌هاي خصوصي در توسعه نظام تامين مالي كشور و در 15 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
همواره در ميان اقتصاددانان اين بحث مطرح بوده است كه رشد اقتصادي، تقاضا را ‏براي توسعه نهاد‌هاي مالي ايجاد مي‌كند، ؛ اما بر اساس يك ديدگاه جديد، امروزه معتقدندكه توسعه مالی یکي از کلیدهای دستیابی به رشد بلندمدت اقتصادي است و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

مديريت اخلاق در سازمان

مديريت اخلاق در سازمان این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد مديريت اخلاق در سازمان و در 20 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مديريت اخلاق، شناسايي و اولويت بندي ارزشها براي هدايت رفتارها در سازمان است.
سازمانها با ايجاد يك برنامه مديريت اخلاق مي توانند اخلاقيات را در محيط كار مديريت كنند.
برنامه هاي اخلاق به سازمــانهــا ياري مي رسانند تا در شرايط آشفته، عملكرد اخلاقي خو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

كاربردهاي فناوري‌نانو در صنعت مواد غذايي

كاربردهاي فناوري‌نانو در صنعت مواد غذايي  این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد كاربردهاي فناوري‌نانو در صنعت مواد غذايي و در 11 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
مقدمه
برگزاري همايش‌‌هايي با موضوع فناوري‌نانو، راه‌اندازي كنسرسيوم‌هايي براي مواد غذايي بهتر و سالم‌تر، همچنين بالا بردن آگاهي مردم از طريق رسانه‌ها، مؤيد تأثيرگذاري فناوري‌نانو بر صنايع غذايي است. انواع كاربردهاي نانو در اين ز ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,100 تومان

کیفیت زندگی والزامات عصر دیجیتال در ایران

کیفیت زندگی والزامات عصر دیجیتال در ایران این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد کیفیت زندگی والزامات عصر دیجیتال در ایران و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
صلح و امنيت
دادگاه جنايي بين المللي كه در آوريل 2002 ششمين كشور آن را تصويب كرد، ساختاري است دائمي براي مبارزه با جرائم عليه بشريت.
دهه 1990 شاهد سقوط فاحش شمار مرگ و مير ناشي از درگيري هاي بين كشوري بود. و فقط 220 هزار نفر در اث ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,600 تومان
تعداد صفحه(42):