مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

Group Policy و services

Group Policy و  services این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد Group Policy و services و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
وقتي صحبت از قلب ويندوز به ميان مي آيد عموما تصويري از Registry در ذهن ايجاد مي شود . Registry ابزار قدرتمندي است كه قلب و هسته اصلي اعمال تغييرات در ويندوز است . اما در اين بين Group Policy نيز ابزاري حياتي و در عين حال ساده و User Friendly است كه مي تواند تغييرات بسيار جامع و كاملي را شامل شود . در مقايسه با Registry مي توان گفت كه سادگي كار و وجود توضيحات كافي , Group Policy را برتر از Registry جلوه مي دهد . در اين سري از مقالات ابتدا به معرفي Group Policy مي پردازيم و سپس چند عمليات مهم را توسط Group Policy بررسي و پياده سازي خواهیم کرد.
فهرست یخش های مقاله
1- مقدمه و معرفي
2- بررسي Group Policy Object Editor
3- معرفي بخش هاي Group Policy
4- نحوه اعمال Policy - بررسي چند دستور مفيد
1- مقدمه و معرفي
Group Policy مجموعه اي از تنظيمات پيكره بندي مرتبط با User و يا Computer مي باشد كه تعريف نحوه عملكرد برنامه ها , منابع شبكه و سيستم عامل درارتباط با User و يا Computer است . Group Policy مي تواند بر روي Site , Domain و Organizational Unit اعمال شود . البته موارد مذكور جزو تعاريف محيط Active Directory هستند كه در اين مقاله بررسي نخواهند شد . در نهايت تنظيمات اعمال شده بر موارد فوق روي User ها و يا Computer ها تاثير مي گذارند .
در همين رابطه تعريف ديگري نيز وجود دارد كه تفاوت بين Group Plicy هاي اعمال شده را نشان مي دهد :
Local GPO : تنظيمات اعمال شده بر روي User/Computer در حالت Local است . اين تنظيمات بايستي روي كامپيوتر توسط كاربر يا Administrator ايجاد شود و نهايتا بر روي همان كامپيوتر پياده مي شود .
Non-Local GPO : در مقابل تعريف فوق حالتي وجود دارد كه در محيط شبكه ( بطور خاص محيط Active Directory ) توسط ناظر شبكه تنظيماتي ايجاد مي شود كه در هنگام ورود كاربران به شبكه اين تنظيمات بر روي User و يا Computer آنها اعمال مي شود .

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Group-Policy---services_3143_5404.zip430.4k