مهرفایل | فروش فایل | تحقیق و پژوهش

فروشگاه جامع فروش فایل تحقیقات و پژوهش در همه ی زمینه ها

اطلاعیه فروشگاه

تمام محصولات سایت اختصاصی می باشد و توسط پژوهشگران سایت جمع آوری و تدوین شده اند.

Group Policy و services

Group Policy و  services این مطلب از مطالب آزاد موجود در اینترنت جمع آوری شده است و در مورد Group Policy و services و در 16 صفحه می باشد و در زیر قسمتی از متن آورده شده است :
وقتي صحبت از قلب ويندوز به ميان مي آيد عموما تصويري از Registry در ذهن ايجاد مي شود . Registry ابزار قدرتمندي است كه قلب و هسته اصلي اعمال تغييرات در ويندوز است . اما در اين بين Group Policy نيز ابزاري حياتي و در عين حال ساده و User Friendly است كه مي تواند تغييرات بسيار جامع و كاملي را شامل شود . در مقايسه با Registry مي توان گفت كه سادگي كار و وجود توضيحات كافي , Group Policy را برتر از Registry جلوه مي دهد . در اين سري از مقالات ابتدا به معرفي Group Policy مي پردازيم و سپس چند عمليات مهم را توسط Group Policy بررسي و پياده سازي خواهیم کرد.
فهرست یخش های مقاله
1- مقدمه و معرفي
2- بررسي Group Policy Object Editor
3- معرفي بخش هاي Group Policy
4- نحوه اعمال Policy - بررسي چند دستور مفيد
1- مقدمه و معرفي
Group Policy مجموعه اي از تنظيمات پيكره بندي مرتبط با User و يا Computer مي باشد كه تعريف نحوه عملكرد برنامه ها , منابع شبكه و سيستم عامل درارتباط با User و يا Computer است . Group Policy مي تواند بر روي Site , Domain و Organizational Unit اعمال شود . البته موارد مذكور جزو تعاريف محيط Active Directory هستند كه در اين مقاله بررسي نخواهند شد . در نهايت تنظيمات اعمال شده بر موارد فوق روي User ها و يا Computer ها تاثير مي گذارند .
در همين رابطه تعريف ديگري نيز وجود دارد كه تفاوت بين Group Plicy هاي اعمال شده را نشان مي دهد :
Local GPO : تنظيمات اعمال شده بر روي User/Computer در حالت Local است . اين تنظيمات بايستي روي كامپيوتر توسط كاربر يا Administrator ايجاد شود و نهايتا بر روي همان كامپيوتر پياده مي شود .
Non-Local GPO : در مقابل تعريف فوق حالتي وجود دارد كه در محيط شبكه ( بطور خاص محيط Active Directory ) توسط ناظر شبكه تنظيماتي ايجاد مي شود كه در هنگام ورود كاربران به شبكه اين تنظيمات بر روي User و يا Computer آنها اعمال مي شود .

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Group-Policy---services_3143_5404.zip430.4k